NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

W jakich godzinach potrzebne są modelki?

Wszystko zależne jest od wybranego szkolenia. Na kurs „Pakiet Profesjonalnej Stylistki” modelka pierwszego dnia przychodzi o godzinę później od rozpoczęcia szkolenia. Drugiego dnia natomiast modelka potrzebna jest od początku szkolenia. Modelki powinny mieć zarezerwowany czas od końca szkolenia aby nie wywoływać niepotrzenego stresu spowodowanego pośpiechem.

Na szkolenia ze stylizacji rzęs modelka przychodzi 1,5 godziny później.

Jeśli chodzi o pozostałe szkolenia informacje otrzymacie pod numerem 537955699 przy zapisie.

Jakie warunki musi spełniać modelka?

Modelka na szkolenie ze stylizacji paznokci musi mieć czystą płytkę paznokcia (bez poprzedniej stylizacji np hybrydy, żelu).

Na szkolenie ze stylizacji rzęs modelka przychodzi bez makijażu i sztucznych rzęs.

Jak zarezerwować termin?

Na szkolenia grupowe z zakresu stylizacji rzęs i paznokci można zapisać się przez aplikację Calendesk lub pod numerem 537955699. Na pozostałe szkolenia zapisujemy się tylko i wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny z biurem.

Czy musimy przynieść coś ze sobą?

Tak, dobry humor i pozytywne nastawienie 🙂

Materiały, przyrządy zapewniamy na czas realizacji szkolenia.

Czym różni się zaświadczenie MEN od certyfikatu?

Zaświadczenie MENN to dokument państwowy potwierdzający (zaświadczający), że odbyło się szkolenie w placówce oświaty. Jest to duży atut przy staraniu się o pracę.

Certyfikat natomiast jest dokumentem w formie dyplomu do powieszenia sobie na ścianę w gabinecie.

Co to jest zadatek?

Zadatek wpłaca się na konkretny termin (po zarezerwowaniu telefonicznym lub online przez Calendesk). Zadatek charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jest bezzwrotny (oczywiście są wyjątki np. jeśli szkolenie nie zostanie zrealizowane z naszej winy lub znajdziemy kogoś na to miejsce).

Do kiedy należy wpłacić zadatek?

Zadatek należy wpłacić tego samego dnia kiedy nastąpił zapis na szkolenie (czy telefoniczny czy online).

Czy współpracujemy z Urzędami pracy i czy można realizować szkolenie korzystając z dofinansowań UE?

Tak, jak najbardziej. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS). Współpracujemy ze wszystkimi Urzędami Pracy oraz instytucjami, które posiadają dofinansowania w tym z dofinansowania ze środków EFS czy UE.

 

Jak długo instruktorki prowadzące kursy przedłużania rzęs i paznokci oraz pozostałych szkoleń pracują w zawodzie?

Instruktorki u nas mają minimum 4 letnie doświadczenie. Co ważne zwracamy uwagę czy instruktorka jest aktywna w zawodzie posiada bieżącą wiedzę i pracuje również w gabinecie.

Czy od razu po szkoleniu z rzęs czy paznokci dostanę certyfikat?
Po kursie wysyłamy certyfikat i zaświadczenie MEN na życzenie kursantki listem poleconym w terminie do 2 tygodni.

Czym charakteryzuje się kurs z akrylożelu – poly gel (akrylożel / poliżel)?

Jest to połączenie proszku akrylowego w ulepszonej wersji z żelem, cechuje się lepszą trwałością i wytrzymałością niż żel. Świetnie nadaje się do wzmocnienia płytki na której żel nie chce się trzymać. Ponadto szybko schnie. Szkolenie akrylożelu polygel jest często stosowane jako forma przedłużenia i wzmocnienia naturalnej płytki i jest popularnym zamiennikiem akrylu.

Czy mogę zapłacić całą sumę za kurs kosmetyczny w dniu ukończenia kursu?

Nie, prosimy uregulować sumę w dzień rozpoczęcia kursu, wcześniej prosimy też o zaliczkę na nasze konto bankowe, aby zarezerwować miejsce. Na miejscu można płacić też blikiem.

Czy  kurs manicure tytanowy jest wytrzymały?

Na czym polega kurs z przedłużania paznokci metodą tytanową?
Kurs z Manicure tytanowy to metoda stylizacji paznokci, która zyskuje sobie coraz więcej zainteresowanych jako alternatywa dla innych popularnych zabiegów takich jak manicure hybrydowy, akrylowy czy żelowy. W Polsce ta technika występuje od niedawna ale np. w USA manicure tytanowy już zagościł w salonach od dwóch dekad. Jest niezwykle trwały.